Hlavní strana oPodnikatelé oProstory k podnikání a k prezentaci oKanceláře a prostory k podnikání

Kanceláře a prostory k podnikání

V této sekci naleznete přehled vybraných top nabídek v Třebíči. Další nemovitosti k je třeba řešit v rámci realitních kanceláří ve městě. Informace na tomto webu neslouží jako náhrada realitního serveru. Vybíráme ty nejaktuálnější nemovitosti z našeho pohledu. Nemáme ambici suplovat realitní trh. 

Aktuální přehled vybraných nemovitostí k prodeji nebo k pronájmu
 
Nemovitosti města

Nalezente na úřední desce v sekci Pronájmy a výpůjčky nemovitostí (odbor správy majetku a investic města).  

Město Třebíč podniklo revizi disponibilních pozemků a komerčních objektů, aby pro vás připravilo přehlednou nabídku nemovitostí k podnikání. Jsme připraveni v případě vašeho zájmu zajistit další detailnější informace a zprostředkovat prohlídku jednotlivých lokalit. Kontaktujte nás na e-mail: info@trebiczije.cz 


Město Třebíč nabízí začínajícím podnikatelům 

Postupné kroky k získání prostor pro rozjezd podnikání nejsou příliš složité. Informace o nabízených volných prostorách zájemce nalezne na úřední desce města nebo si může aktuální stav ověřit telefonicky na Odboru správy majetku a investic města u paní Kotrbová (tel. 568 896 139) a paní Bártové (tel. 568 896 143). Zde si lze také domluvit prohlídku právě nabízených volných prostor.

V případě zájmu je nutné podat žádost. Příslušný formulář je k dispozici zde»» Žádost je možné zaslat poštou, e-mailem nebo osobně doručit na MěÚ Třebíč, odbor správy majetku a investic města, Karlovo nám. 104/55, Třebíč, případně na podatelnu MěÚ, Masarykovo nám. 116/6, Třebíč. 

Žadatelé mohou být vyzváni k poskytnutí referencí. Žádost je předložena v nejbližším termínu radě města. Po jejím schválení je uzavřena nájemní smlouva a od následujícího měsíce je možné prostory užívat. V případě více zájemců o stejné prostory je zvažován účel využití.

Další prostory k podnikání

Město Třebíč vlastní řadu budov, jejichž prostory pronajímá podnikatelům. Jedná například o domy na Karlově náměstí či dlouhodobě obsazené prostory na ul. Okružní, Kpt. Jaroše nebo na ul. Hrotovická. Velmi oblíbené jsou prostory se zvýhodněným nájmem v bývalém podnikatelském inkubátoru v ul. Nad Zámkem. 

Tip: Pro nabídky komerčních nemovitostí k pronájmu využijte Sreality»»