Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Kanceláře a prostory k podnikání

Kanceláře a prostory k podnikání

V této sekci naleznete přehled vybraných top nabídek v Třebíči. Další nemovitosti k je třeba řešit v rámci realitních kanceláří ve městě. Informace na tomto webu neslouží jako náhrada realitního serveru. Vybíráme ty nejaktuálnější nemovitosti z našeho pohledu. Nemáme ambici suplovat realitní trh. 

 

 

 

Aktuální přehled vybraných nemovitostí k prodeji nebo k pronájmu
 
Mapa   Nemovitost   Lokalita  Typ Odkaz na stránky RK
 A   Komerční nemovitost, 4 000 m2  Borovina prodej  odkaz»»
 B   Ubytovací zařízení, 4 937 m2  Karlovo nám. prodej  odkaz»»
 C   Komerční nemovitost, 370 m2  Otmarova ul.  prodej   odkaz»» 
 D   Výrobní hala, 866 m2  Ul. Průmyslová  prodej   odkaz»» 
 E   Dům s obchodními prostory, 858 m²  V. Nezvala prodej  odkaz»»
 
Tip: Pro více nabídek komerčních nemovitostí k pronájmu využijte Sreality»»
 

Nemovitosti města

Nalezente na úřední desce v sekci Pronájmy a výpůjčky nemovitostí (odbor správy majetku a investic města).  

Město Třebíč podniklo revizi disponibilních pozemků a komerčních objektů, aby pro vás připravilo přehlednou nabídku nemovitostí k podnikání. Jsme připraveni v případě vašeho zájmu zajistit další detailnější informace a zprostředkovat prohlídku jednotlivých lokalit. Kontaktujte nás na e-mail: info@trebiczije.cz 


Město Třebíč nabízí začínajícím podnikatelům 

Postupné kroky k získání prostor pro rozjezd podnikání nejsou příliš složité. Informace o nabízených volných prostorách zájemce nalezne na úřední desce města nebo si může aktuální stav ověřit telefonicky na Odboru správy majetku a investic města u paní Švihálkové (tel. 568 896 139) a paní Bártové (tel. 568 896 143). Zde si lze také domluvit prohlídku právě nabízených volných prostor.

V případě zájmu je nutné podat žádost. Příslušný formulář je k dispozici zde»» Žádost je možné zaslat poštou, e-mailem nebo osobně doručit na MěÚ Třebíč, odbor správy majetku a investic města, Karlovo nám. 104/55, Třebíč, případně na podatelnu MěÚ, Masarykovo nám. 116/6, Třebíč. 

Žadatelé mohou být vyzváni k poskytnutí referencí. Žádost je předložena v nejbližším termínu radě města. Po jejím schválení je uzavřena nájemní smlouva a od následujícího měsíce je možné prostory užívat. V případě více zájemců o stejné prostory je zvažován účel využití.

Aktuální nabídka

  • Zvýhodněný nájem prostor v budově na ulici Manželů Curieových
V současné době jsou k dispozici prostory se zvýhodněným nájmem v osmipatrové budově na ul. Manž. Curieových. Jedná se o samostatné buňky o rozloze 21 m2 – včetně chodbičky a sociálního zařízení. Samotná místnost má 15 m2. Je možné si pronajmout jednu či více místností.

Prostory jsou vhodné pro různé druhy podnikání, omezujícím faktorem je pouze velikost prostor a případný nadměrný hluk. První podnikatelské zázemí zde určitě najdou účetní, projektanti, ale i šicí dílny nebo drobní řemeslníci.

V prvním roce podnikatel zaplatí 100 Kč/m2, ve druhém roce 200 Kč/m2 a ve třetím roce již platí cenu, která je v Třebíči za nájem obdobných prostor obvyklá – aktuálně 324 Kč/m2. K ceně nájmu je potřeba připočíst provozní náklady. 

Další prostory k podnikání

Město Třebíč vlastní řadu budov, jejichž prostory pronajímá podnikatelům. Jedná například o domy na Karlově náměstí či dlouhodobě obsazené prostory na ul. Okružní, Kpt. Jaroše nebo na ul. Hrotovická. Velmi oblíbené jsou prostory se zvýhodněným nájmem v bývalém podnikatelském inkubátoru v ul. Nad Zámkem.