Hlavní strana oPodnikatelé oProstory k podnikání a k prezentaci oKanceláře a prostory k podnikání

Kanceláře a prostory k podnikání

V této sekci naleznete přehled vybraných top nabídek v Třebíči. Další nemovitosti k je třeba řešit v rámci realitních kanceláří ve městě. Informace na tomto webu neslouží jako náhrada realitního serveru. Vybíráme ty nejaktuálnější nemovitosti z našeho pohledu. Nemáme ambici suplovat realitní trh. 

Aktuální přehled vybraných nemovitostí k prodeji nebo k pronájmu
 
Nemovitosti města

Nalezente na úřední desce v sekci Pronájmy a výpůjčky nemovitostí (odbor správy majetku a investic města).  

Město Třebíč podniklo revizi disponibilních pozemků a komerčních objektů, aby pro vás připravilo přehlednou nabídku nemovitostí k podnikání. Jsme připraveni v případě vašeho zájmu zajistit další detailnější informace a zprostředkovat prohlídku jednotlivých lokalit. Kontaktujte nás na e-mail: info@trebiczije.cz 


Město Třebíč nabízí začínajícím podnikatelům 

Postupné kroky k získání prostor pro rozjezd podnikání nejsou příliš složité. Informace o nabízených volných prostorách zájemce nalezne na úřední desce města nebo si může aktuální stav ověřit telefonicky na Odboru správy majetku a investic města u paní Švihálkové (tel. 568 896 139) a paní Bártové (tel. 568 896 143). Zde si lze také domluvit prohlídku právě nabízených volných prostor.

V případě zájmu je nutné podat žádost. Příslušný formulář je k dispozici zde»» Žádost je možné zaslat poštou, e-mailem nebo osobně doručit na MěÚ Třebíč, odbor správy majetku a investic města, Karlovo nám. 104/55, Třebíč, případně na podatelnu MěÚ, Masarykovo nám. 116/6, Třebíč. 

Žadatelé mohou být vyzváni k poskytnutí referencí. Žádost je předložena v nejbližším termínu radě města. Po jejím schválení je uzavřena nájemní smlouva a od následujícího měsíce je možné prostory užívat. V případě více zájemců o stejné prostory je zvažován účel využití.

Aktuální nabídka

Zvýhodněný nájem prostor v budově na ulici Manželů Curieových

V současné době jsou k dispozici prostory se zvýhodněným nájmem v osmipatrové budově na ul. Manž. Curieových. Jedná se o samostatné buňky o rozloze
21 m2 – včetně chodbičky a sociálního zařízení. Samotná místnost má 15 m2. Je možné si pronajmout jednu či více místností.

Prostory jsou vhodné pro různé druhy podnikání, omezujícím faktorem je pouze velikost prostor a případný nadměrný hluk. První podnikatelské zázemí zde určitě najdou účetní, projektanti, ale i šicí dílny nebo drobní řemeslníci.

V prvním roce podnikatel zaplatí 100 Kč/m2, ve druhém roce 200 Kč/m2 a ve třetím roce již platí cenu, která je v Třebíči za nájem obdobných prostor obvyklá – aktuálně 324 Kč/m2. K ceně nájmu je potřeba připočíst provozní náklady. 

Další prostory k podnikání

Město Třebíč vlastní řadu budov, jejichž prostory pronajímá podnikatelům. Jedná například o domy na Karlově náměstí či dlouhodobě obsazené prostory na ul. Okružní, Kpt. Jaroše nebo na ul. Hrotovická. Velmi oblíbené jsou prostory se zvýhodněným nájmem v bývalém podnikatelském inkubátoru v ul. Nad Zámkem. 

Tip: Pro nabídky komerčních nemovitostí k pronájmu využijte Sreality»»