Hlavní strana oObčané oTřebíč žije sportem!

Třebíč žije sportem!

Sportovní kluby a oddíly

V tomto článku naleznete informace o sportovních klubech a oddílech, které působí v Třebíči. Kromě tradičních sportů jako je hokej nebo fotbal, které mají v našem městě bohatou a úspěšnou historii, tu máme mladé, moderní sporty a neméně úspěšné týmy - například tým třebíčských basebalistů Nuclears. 

Více info
Cykloportál města Třebíč

Kromě novinek a aktualit zde najdete různé rady, od bezpečnosti jízdy na kole po tipy na výlety. Interaktivní mapa Vám jednoduše poradí, na která zajímavá místa a hlavně kudy se k nim na kole bezpečně dostanete.

www.trebicnakole.cz,

Více info
Kampaň Do práce na kole

I v letošním roce se město Třebíč zapojilo do kampaně Do práce na kole. V celorepublikovém měřítku se jednalo o jubilejní 10. ročník soutěže. Třebíč se účastnila již po páté. Letošní ročník byl z důvodu situace ohledně koronaviru výjimečný. Bohužel nemohla proběhnout řada oblíbených akcí, včetně závěrečného vyhlášení vítězů. 

 

Více info
Třebíč počítá cyklisty i pěší

Již více jak rok jsou v Třebíči pro statistické účely na dvou místech instalovány sčítače pěších a cyklistů. Zařízení poskytl městu Kraj Vysočina, který na ně čerpal dotaci. Jeden ze sčítačů je umístěný za zahrádkářskou kolonií, u silnice na Slavice, na stezce směrem na Pekelný kopec. Druhý je na cyklostezce za Polankou podél řeky Jihlavy, směrem k Poušovu. 

Více info