Hlavní strana oPodnikatelé oProč podnikat v Třebíči

Proč podnikat v Třebíči

Proč si vybrat Třebíč

Geografická pozice Třebíče v centru Evropy a vysoký lidský potenciál nabízí jedinečnou příležitost k nastartování podnikání. Umístěním svých obchodních aktivit do Třebíče si otevřete dveře nejen do České republiky, ale i do celé Evropy. 

Více info
Začínám s podnikáním

Pokud chcete nabízet své dovednosti, schopnosti, služby a produkty potřebujete nejen živnostenské oprávnění.

Více info
Kde najdu zaměstnance

Webový portál www.volnamistatrebic.cz je určen všem zaměstnavatelům třebíčského regionu, kteří nabízejí volná pracovní místa a hledají nové kvalifikované zaměstnance.

 

Nově lze nabízet i brigády a stáže pro studenty, ať již krátkodobého či dlouhodobého charakteru. Inzerce na webu je zdarma.

Podnětem pro vznik tohoto webu je situace mnoha podnikatelských subjektů v regionu, které se dlouhodobě potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovních sil a s problémem, kde takovéto zaměstnance úspěšně hledat.

Provozovatel tohoto webového portálu, město Třebíč ve spolupráci s OHK Třebíč, chce přispět ke zlepšení současných podmínek a vytvořit jednotné prostředí, kde budou nabídky práce shromážděny.

Na webových stránkách můžete Vaše nabídky práce inzerovat bezplatně. K dispozici je Vám kontaktní osoba, která je připravená Vám s Vaší inzercí pomoci, případně Váš inzerát aktualizovat dle konkrétních požadavků a situace. Kontakt: info@trebiczije.cz

Více info
Ceny nemovitostí a energií

Třebíč je město s velmi příznivými provozními náklady na život i podnikání. Město je energeticky soběstačné a cena tepla patří k nejnižším v České republice.

Více info
Dopravní napojení

Třebíč je pro podnikatele strategickým místem, co se týká dopravní obslužnosti. Jestliže se říká, že Česká republika leží v srdci Evropy, můžeme dodat, že Třebíč leží v srdci České republiky.

Více info
Jsem ze zahraničí

Pro podnikání v České republice je zapotřebí mít oprávnění k pobytu.  Každý, kdo pracuje v ČR jako podnikatel - tedy osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ) je povinen platit daně, zdravotní a sociální pojištění.

Více info