Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

V Třebíči můžete trávit volný čas aktivně, pasivně, s dětmi a s rodinou. V Třebíči fungují sdružení, která připravují nejen víkendové akce, ale také aktivity v průběhu týdne.  

Alternátor Alternátor
galerie
Aktivity pro rodiny s dětmi

Třebíč je kulturním městem. Po celý rok probíhá ve městě pestrý kulturní program, který vrcholí vždy v letních měsících festivalem Třebíčské kulturní léto, který sdružuje nejvýznamnější letní festivaly do multikulturního projektu. Historie, dechovka, populární hudba, folklór, židovská kultura – každý zde najde svůj oblíbený žánr.

Slavnosti tří kápí Slavnosti tří kápí Slavnosti tří kápí Slavnosti tří kápí Slavnosti tří kápí Slavnosti tří kápí - videomapping Šamajim Rozhledna na Pekelném kopci
galerie
Kultura a zábava

Letošní ročník Dne města byl zrušen s ohledem na epidemiologickou situaci v našem regionu (COVID-19).

Den města

Krásná příroda, historické centrum, kulturní vyžití. To vše zní hezky, ale kolik vlastně stojí život v Třebíči? Máme dobré zprávy, Třebíč nabízí dostupné bydlení a přívětivé ceny energií. Připravili jsme pro Vás celkový přehled.

Náklady na bydlení

Systém vzdělávacích zařízení v Třebíči zajišťuje komplexní vzdělání od mateřské školy po vysokou školu. Ve městě je také firemní mateřská školka s výukou anglického jazyka dle osvědčené metody Wattsenglish, mateřské a základní školy se speciálně zaměřenými třídami, střední školy, jazykové školy zajišťující i výuku češtiny pro cizince. 

galerie
Školy a vzdělávání

Zde naleznete přehled o službách, akcích a zařízeních pro seniory v Třebíči. 

galerie
Služby seniorům

Přehled sportovních akcí a aktivit, které se konají během roku v Třebíči.

Sportovní akce v Třebíči

Přehled služeb pro osoby se zdravotním postižením.

Služby pro handicapované

Smysluplné pravidelné trávení volného času je neoddělitelnou součástí výchovy dětí a mládeže. Ta musí stát na třech pilířích – rodina, škola, volný čas. Všem třem těmto oblastem je třeba věnovat pozornost. Pokud jeden z pilířů nestojí na pevných základech, zdravému rozvoji dítěte něco chybí.

Volný čas