Hlavní strana oObčané oProč bydlet v Třebíči oAktivity pro rodiny s dětmi

Aktivity pro rodiny s dětmi

V Třebíči můžete trávit volný čas aktivně, pasivně, s dětmi a s rodinou. V Třebíči fungují sdružení, která připravují nejen víkendové akce, ale také aktivity v průběhu týdne.  

Své děti můžete vzít do Hvězdárny, do bazénu, na bruslení, vybrat jim zájmové kroužky při školách či v Domě dětí a mládeže nebo při různých občanských sdružení. Klub českých turistů, Vodní záchranná služba Červeného kříže a třebíčská knihovna mají ve své nabídce také velmi zajímavý program pro rodiny s dětmi. 

Pokud si pokládáte otázku Kam vyrazit v Třebíči za zábavou, sledujte aktuální program akcí a aktivit, který je aktualizovaný na každý měsíc. Stačí kliknout sem

Městské kulturní středisko Třebíč připravuje pořady pro děti a mládež, stačí si vybrat zde.

Ekotechnické centrum Alternátor v Borovině vzniká jako projekt inspirovaný moderními interaktivními science centry, která se snaží zábavnou formou vzdělávat. Vše o Alternátoru, včetně otvírací doby, naleznete na webu zde»» 


Projekt Zdravé město Třebíč

Zdravé město Třebíč se programově hlásí k principům udržitelného rozvoje, snaží se zapojit veřejnost do rozhodovacích procesů a podporuje zdravý životní styl obyvatel města Třebíče.

Aktivity projektu»»

Místo pro rodinu - Family Point - více informací zde.


Třebíč počítá cyklisty i pěší

Již od roku 2016 jsou v Třebíči pro statistické účely na dvou místech instalovány sčítače pěších a cyklistů. Zařízení poskytl městu Kraj Vysočina, který na ně čerpal dotaci. Jeden ze sčítačů je umístěný za zahrádkářskou kolonií, u silnice na Slavice, na stezce směrem na Pekelný kopec. Druhý je na cyklostezce za Polankou podél řeky Jihlavy, směrem k Poušovu. Více informací zde»»