Volné byty v Třebíči

Mezi hlavní faktory ovlivňující cenu bytu patří především velikost obytné plochy, stáří bytu, technický stav bytu (zda je byt původní, či byla provedena rekonstrukce, event. generální oprava, nebo se jedná o byt v novostavbě) a vybavení bytu. Porovnání s ostatními regiony k dispozici zde»»

 

  • Průměrné ceny nových bytů

V Třebíči se pohybuje cena za m2 u nových bytů v rozmezí od 41 000 - 63 000 Kč/m2

  • Průměrné ceny starších bytů

V Třebíči se pohybuje cena za m2 u starších bytů v rozmezí od 35 000 - 50 000 Kč/m2 / Dle aktuální nabídky na serveru Sreality.cz.  

  • Bytová jednotka 3+1

Pronájem bytu se pohybuje okolo 13 000 Kč včetně poplatků. / Dle aktuální nabídky na serveru Sreality.cz.  


Bydlení Modřínova ul. 

Nové pasivní a chytré byty v Třebíči v ulici Modřínová: Krok k modernímu bydlení

Třebíč se může chlubit novým developerským projektem, který nabízí revoluci v oblasti bydlení. Bytech na ulici Modřínová nabízíme kombinaci pasivních stavebních standardů, což zajišťuje významně nižší provozní náklady, a systému chytré domácnosti, který poskytuje obyvatelům maximální komfort a kontrolu nad jejich domovem.

 Tyto nové byty se mohou pyšnit nejen moderním designem a vysokou kvalitou použitých materiálů, ale také skvělou lokalitou na okraji Třebíče. Toto klidné a bezpečné prostředí je jen krok od nádherné přírody, ideální pro procházky, běhání nebo cyklistické výlety. A to vše je doplněno výhodami městského života, díky čemuž máte vše potřebné v dosahu ruky.

 V první etapě projektu vznikne celkem 48 bytů. A pro ty, kteří si potrpí na vlastní kousek zeleně, nabízíme možnost bydlení v bytě se zahradou.

Tyto byty s předzahrádkou jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají klidné a zdravé prostředí pro sebe a svou rodinu. Navíc, právě díky těmto zahradám, můžete mít kousek přírody přímo u svého prahu.

 Ale to není vše! K projektu náleží také 97 parkovacích míst. Díky tomu se stává hledání parkovacího místa minulostí. A pro ty, kteří preferují ještě větší pohodlí, je zde možnost zakoupit garážové stání přímo u domu.

 Bližší informace: Luděk Matějů, +420 770 137 792, mateju@j-mreality.cz a www.j-mreality.czBydlení Borovina II. etapa

V revitalizovaném areálu Borovina připravuje soukromý investor 48 bytových jednotek o dispozici 1+kk, 2+kk a 3+kk. Bytový dům vznikne unikátní konverzí. Baťova typizovaného  výrobního objektu. Noví rezidenti se mohou těšit na velkorysé a vzdušné bydlení. Ke každému bytu bude na patře sklep. Mimo tři bytové jednotky v 2. NP budu moci všichni využít vnitřní privátní parkovací stání přímo v budově. Byty budou předány na jaře 2023. 

Více informaci na webu projektu: www.bydleniborovina.cz


Bydlení u zámku v Třebíči

Na východní části původního areálu Školního statku v Třebíč, v lokalitě Nad Zámkem, která leží asi 400 m severozápadně od centra města, západním směrem od baziliky sv. Prokopa, buduje společnost IFRE bezbariérové vícegenerační bytové kondominium. K dispozici budou rodinné i malometrážní byty. 

Všechny bytové jednoty již mají své majitele.

Vila park Na Kopcích

Vila park Na Kopcích představuje soubor moderních bytů ve dvou bytových domech v klidné okrajové lokalitě Na Kopcích v městské části Nové Město. V první fázi projektu vzniklo 20 bytových jednotek 2+kk až 4+kk s podlahovou plochou až 101 m2.  V druhé fázi vzniklo dalších 24 bytových jednotek, kategorie 2+kk, 3+kk a 4+kk v rozmezí podlahové plochy od 45,5 m2 až do 100,3 m2.

Všechny bytové jednoty již mají své majitele.

Více informací zde»» 


 

Přehled realitních kanceláří v Třebíči