Hlavní strana oO projektu oO projektu

Projekt Třebíč žije!

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům z tuzemska i ze zahraničí. Stránky www.trebiczije.cz jsou informačním rozcestníkem pro všechny skupiny. Máme tým lidí, který je připraven být vám nápomocen, ať už se k nám chystáte na výlet, nebo v našem městě plánujete žít či podnikat.

Třebíč je město ležící v srdci Evropy. O tom, že je toto místo nejen skvělým místem pro život, ale i velmi zajímavou příležitostí pro investory, vás chceme přesvědčit konkrétními informacemi ne prázdnými frázemi. Proto jsme pro vás připravili tyto webové stránky. A nejen to! Jsme připraveni novým investorům z tuzemska i zahraničí podat pomocnou ruku a pomoci jim nastartovat jejich úspěšné projekty v našem městě. 

Je mnoho důvodů, proč se do Třebíče vypravit ve volném čase, a možná zjistíte, že naše město není jen atraktivním turistickým cílem, ale i místem, kde byste se chtěli usadit. Třebíč vítá nové partnery v oblasti kultury, vědy i podnikání!

Za projektem stojí incomingový tým města Třebíč, který vede starosta Pavel Pacal. Podněty ke zlepšení, spolupráci a nápady jsou vítány. 


Co je incoming v chápání města?

Incoming zastřešuje intenzivní práci města týkající se maximální možné podpory v zastavení odlivu občanů Třebíče a zajištění nárůstu rezidentů, podnikatelů a turistů. Cílem incomingu je podpořit místní podnikatele a také připravit prostředí pro nové investory, rozšířit nabídku pracovních míst, zlepšit koordinaci nabídky a poptávky pracovních míst a také vytvořit podmínky pro to, aby mladí lidé zůstávali v Třebíči a zakládali zde rodiny. 

 

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit