Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Město Třebíč dlouhodobě pracuje na konceptu vybudování nové průmyslové zóny. Nová průmyslová zóna je velmi důležitá pro další rozvoj města Třebíč. Její vybudování přispěje ke zlepšení situace na trhu práce v regionu a lepší diverzitě nabízených pracovních míst. Pro výstavbu nové průmyslové zóny byly vytipovány jako strategicky nejvýhodnější pozemky na severním okraji města. 

Nová průmyslová zóna Rafaelova I Urbanistická koncepce nové průmyslové zóny
galerie
Prodej pozemků v průmyslové zóně

V této sekci nalznete přehled vybraných top nabídek v Třebíči. Další nemovitosti k je třeba řešit v rámci realitních kanceláří ve městě. Informace na tomto webu neslouží jako náhrada realitního serveru. Vybíráme ty nejaktuálnější nemovitosti z našeho pohledu. Nemáme ambici suplovat realitní trh. 

 

 

 

Kanceláře a prostory k podnikání

V Třebíči i v jejím okolí naleznete celou řadu zajímavých prostor pro Vaši konferenci, firemní akci nebo jinou společenskou událost.

Využijte seznam kontaktů níže. 

businesman

Kongresové a konferenční prostory

Máte vytipovaný pozemek pro Vaše podnikání? Nevíte, zda tu můžete stavět? Nevíte, jaká jsou zde omezení? Obraťte se na nás. Poskytneme Vám veškeré informace. Kontakt: info@trebiczije.cz