Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

V této sekci naleznete přehled vybraných top nabídek v Třebíči. Další nemovitosti k je třeba řešit v rámci realitních kanceláří ve městě. Informace na tomto webu neslouží jako náhrada realitního serveru. Vybíráme ty nejaktuálnější nemovitosti z našeho pohledu. Nemáme ambici suplovat realitní trh. 

 

 

 

Kanceláře a prostory k podnikání

Nová průmyslová zóna je velmi důležitá pro další rozvoj města Třebíč. Její budování přispěje ke zlepšení situace na trhu práce v regionu a lepší diverzitě nabízených pracovních míst

Nová průmyslová zóna Rafaelova I Urbanistická koncepce nové průmyslové zóny
galerie
Prodej pozemků v průmyslové zóně

V Třebíči i v jejím okolí naleznete celou řadu zajímavých prostor pro Vaši konferenci, firemní akci nebo jinou společenskou událost.

Využijte seznam kontaktů níže. 

businesman

Kongresové a konferenční prostory

Máte vytipovaný pozemek pro Vaše podnikání? Nevíte, zda tu můžete stavět? Nevíte, jaká jsou zde omezení? Obraťte se na nás. Poskytneme Vám veškeré informace. Kontakt: info@trebiczije.cz

Informace o konkrétním pozemku

V budoucnu se počítá s výstavbou bytových domů v lokalitě Vídeňský rybník - v blízkosti polikliniky Vltavínská. 

Výstavba bytových domů