Kde najdu zaměstnance

Webový portál www.volnamistatrebic.cz je určen všem zaměstnavatelům třebíčského regionu, kteří nabízejí volná pracovní místa a hledají nové kvalifikované zaměstnance.

 

Nově lze nabízet i brigády a stáže pro studenty, ať již krátkodobého či dlouhodobého charakteru. Inzerce na webu je zdarma.

Podnětem pro vznik tohoto webu je situace mnoha podnikatelských subjektů v regionu, které se dlouhodobě potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovních sil a s problémem, kde takovéto zaměstnance úspěšně hledat.

Provozovatel tohoto webového portálu, město Třebíč ve spolupráci s OHK Třebíč, chce přispět ke zlepšení současných podmínek a vytvořit jednotné prostředí, kde budou nabídky práce shromážděny.

Na webových stránkách můžete Vaše nabídky práce inzerovat bezplatně. K dispozici je Vám kontaktní osoba, která je připravená Vám s Vaší inzercí pomoci, případně Váš inzerát aktualizovat dle konkrétních požadavků a situace. Kontakt: info@trebiczije.cz


V regionu je dostatek vysoce kvalifikované pracovní síly, zejména v tradičních průmyslových oborech (strojírenství, výroba obuvi, kožedělný průmysl, výroba nábytku, výroba el. energie, elektrotechnika atd.).

Webové stránky Úřadu práce: Pobočka Třebíč


Doporučujeme oslovit střední školy s nabídkou pracovních stáží a systematicky pracovat s potenciálními budoucími zaměstnanci. Seznam středních škol v Třebíči naleznete zde»»

Zamestnanci