Hlavní strana oAktuality oAktuality oVzhůru za snem

Vzhůru za snem

Máte sen, který vám nedá spát? Svěřte se s ním! Napište svůj sen na kus papíru, vystoupejte vzhůru na rozhlednu na Pekelném kopci, vložte ho do speciální schránky a třeba právě ten váš sen bude vybrán a splněn.

Projekt s názvem Vzhůru za snem vznikl v rámci 6. ročníku benefice Police Symphony Orchestra – SEN. A právě u slova SEN to celé vzniklo. Chuť pomáhat, plnit sny a ukazovat, že co se nám mnohdy zdá nereálné, se může stát skutečností. Proto vznikla speciální letní hra, do které se může zapojit kdokoliv, kdo sní.


JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT?
Po celé republice bylo vytipováno dohromady 14 trvale přístupných rozhleden, kde budou umístěny speciální schránky. Jedna z nich se nachází na vrcholu rozhledny na Pekelném kopci za Třebíčí. Stačí vystoupat vzhůru a od 15. května do 15. srpna 2022 do schránky vložit papírek se svým snem a kontaktem.


JAKÝ SEN BUDE VYBRÁN?
Kritéria žádná nejsou. Po pečlivém přečtení bude vybrán ten sen, který bude stát za splnění. Sny bude vybírat Police Symphony Orchestra, MycoMedica a moderátorka Lucie Výborná, která je patronkou projektu.

Pokud rádi sníte, pojďte do toho s námi a třeba právě někomu z vás se splní sen!

Bližší informace k projektu a seznam všech schránek na sny najdete na: policesymphonyorchestra.cz a mycomedica.cz.

Tak vzhůru za snem!

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit