Hlavní strana oAktuality oAktuality oTřebíč bude v létě prodávat pozemky pro bytové i rodinné domy

Třebíč bude v létě prodávat pozemky pro bytové i rodinné domy

Město Třebíč připravilo k prodeji pozemky v lokalitě Vídeňský rybník, které budou určené pro výstavbu bytových domů s přibližně 220 bytovými jednotkami, a téměř padesát rodinných domů. Oba pozemky jsou na jihovýchodním okraji města, lokalita navazuje na zastavěné území v ulicích Vltavínská a Na Hvězdě. Pozemky jsou přístupné přímo z přilehlé komunikace.

Výměra pozemku pro bytové domy je 23.709 m2. Na pozemku je 5 stavebních sektorů, které jsou dále děleny na další 2 – 3 stavební bloky. Celkem zde vyroste zhruba 220 bytů. Součástí pozemku je veřejná zeleň, chodníky, hřiště a podzemní kontejnery na tříděný odpad. Elektronická aukce tohoto pozemku proběhne 12. srpna 2024, vyvolávací cena je 125 milionů korun.

Výměra pozemku pro rodinné domy je 25.226 m2. Pozemek je rozdělen na 16 stavebních bloků s celkem 48 pozemky pro řadové a rodinné domy. Výměra jednotlivých parcel je přibližně od 200 do 560 m2. Také v tomto sektoru je počítáno s veřejnou zelení, parčíky, chodníky, hřištěm, parkovacími plochami a podzemními kontejnery. Elektronická aukce tohoto pozemku proběhne 13. srpna 2024, vyvolávací cena je 114 milionů korun.

Vyplněnou přihlášku do každé aukce musí zájemce nejpozději do 25. července 2024 doručit na Městský úřad. Dále musí do tohoto termínu složit finanční jistotu na bankovní účet města a registrovat se do aukčního systému E‑ ZAK.


Bližší informace naleznete zde

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit