Hlavní strana oAktuality oAktuality oProjekt Třebíč žije! získal cenu v Tallinnu

Projekt Třebíč žije! získal cenu v Tallinnu

22.11.-24.11.2017

6.12.2017

Od 22. do 24. listopadu proběhla v Estonsku ve městě Tallinn konference SME Assembly. To je celoevropské shromáždění organizací a institucí, podporujících malé a střední podniky v rámci Evropské unie.

Součástí konference bylo také ocenění dvaatřiceti projektů z oblasti aktivního rozvoje a podpory podnikatelského prostředí. Prestižní mezinárodní cenu získal i projekt Třebíč žije!, který za Českou republiku navrhlo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Ocenění převzal radní města Třebíče a iniciátor projektu Pavel Pacal. „Jedná se o velký úspěch aktivit města Třebíče i na mezinárodním poli,“ uvedl Pacal.

Více než 500 pozvaných hostů z celé Evropy se věnovalo projektu e-Estonia, díky kterému je Estonsko absolutní špičkou v používání informačních technologií ve veřejném životě.

„Přihlásit si automobil, podat žádost o stavební povolení, nahlédnout do zdra­votní karty u lékaře, zúčastnit se voleb, podat daňové přiznání, založit si firmu a mnoho dalších úkonů je možno v této severské zemi provést z domácího počí­tače, prostřednictvím zabezpečeného systému, jednoduše a efektivně,“ popsal stěžejní téma konference Pavel Pacal.

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit