Hlavní strana oAktuality oAktuality oProgram Mládež kraji může v Třebíči finančně podpořit i tvůj nápad

Program Mládež kraji může v Třebíči finančně podpořit i tvůj nápad

6.3.2023

Mladí lidé mohou získat finanční prostředky na své projekty, kterými budou chtít zlepšit život v Třebíči. Program „Mládež kraji“ v Třebíči realizuje Rada dětí a mládeže kraje Vysočina ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Na realizaci programu se finančně podílí i město Třebíč.

„V rámci programu zafinancujeme zajímavé nápady mladých lidí na zlepšení života v místě. Částkou 5 - 30 tisíc korun budeme podporovat nejrůznější aktivity - akce pro děti, aktivity na podporu seniorů, zlepšení prostředí ve městě, pomoc hendikepovaným, a tak dále.“ říká koordinátorka projektu Ivana Tvrdá.

Žádat o finanční příspěvek může skupina minimálně čtyř lidí ve věku 15 - 26 let. Projekty bude možné realizovat od května do konce listopadu.

„Jeden ze skupiny mládežníků musí být starší 18 let. Žadatelé nejdříve předloží své nápady, následně budou pozváni na víkendové školení a potom budou svoje projekty prezentovat před komisí, která rozhodne o jejich podpoře.“ dodává Ivana Tvrdá.

Nápady je nutné přihlásit – pomocí jednoduchého formuláře – do 9. dubna.

Veškeré podrobnosti o programu najdou zájemci na facebookové stránce Mládež kraji – Vysočina nebo na webu vysocina.mladezkraji.cz.

Ivana Tvrdá, 605 190 633, info@rdmkv.cz

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit