Hlavní strana oAktuality oAktuality oMinisterstvo podpoří provozovatele ubytovacích zařízení

Ministerstvo podpoří provozovatele ubytovacích zařízení

5.10.2020

5.10.2020

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu k podávání žádostí o poskytnutí dotace do dotačního titulu COVID-Ubytování. Dotace je určena k podpoře odvětví cestovního ruchu, respektive provozovatelů hromadných ubytovacích zařízení na území ČR, zasažených důsledky opatření souvisejících s pandemií COVID-19.

Podpora je zaměřena na posílení likvidity, zachování provozu těchto zařízení a udržení nabídky stávajících služeb a pracovních míst.

Celková výše alokace pro tuto výzvu je 3.310.384.320 Kč. Dotace bude ve výši 100 – 330 korun (v závislosti na kategorii a třídě ubytovacího zařízení) na pokoj a noc.

Lhůty vyhlášené výzvy:
Příjem žádostí o dotaci: 11. 09. 2020 - 30. 10. 2020

Město Třebíč si je vědomo vážné situace, která negativně ovlivňuje cestovní ruch. Proto se snaží podnikatele podporovat a informovat o novinkách v dotačních možnostech, které pro ně znamenají podporu v nelehké situaci. Město Třebíč také provozovatelům ubytovacích zařízení v červnu letošního roku nabídlo vstupenky na třebíčské památky, které mohli dle svého uvážení rozdat svým návštěvníkům.

Bližší informace o vyhlášené výzvě na: https://www.mmr.cz/cs/narodni-dotace/covid-ubytovani

vstupenky

Zdroj: aktuality na webu města Třebíče, zde

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit