Hlavní strana oAktuality oAktuality oMěsto Třebíč posedmé vydalo brožuru VYBER SI SVÉ POVOLÁNÍ

Město Třebíč posedmé vydalo brožuru VYBER SI SVÉ POVOLÁNÍ

Publikace, kterou každoročně vydává město Třebíč, pomáhá žákům devátých tříd zorientovat se v nabídce středních a učňovských škol, udělat si představu o tom, co chtějí v budoucnu dělat a jaké mají možnosti uplatnění v praxi na území našeho města a v blízkém okolí.

V brožuře se prezentuje 45 firem z různých oborů. Prezentace každé firmy obsahuje krátké představení firmy, nabízené benefity, nejčastěji vyhledávané pozice a kontaktní údaje na personální oddělení. Zadní strany publikace patří středním školám, které zde prezentují své obory a představují budoucím studentům možnosti školy.

Brožuru bezplatně dostanou všichni žáci devátých tříd na Třebíčsku, ředitelé škol a výchovní poradci. Publikaci si mohou odnést také účastníci vzdělávacího veletrhu Didacta, který se tento rok koná 19. října, v prostorách budovy Střední průmyslové školy v Třebíči. Na již 27. ročníku veletrhu získá veřejnost ucelený přehled o nabízených oborech na jednotlivých školách a propojuje tuto nabídku s možností uplatnění v praxi. 

 

V elektronické verzi si brožuru můžete prohlédnout zde: https://www.trebiczije.cz/data_2/soubory/32.pdf  

 

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit