Hlavní strana oAktuality oAktuality oDo práce na kole 2018

Do práce na kole 2018

20.3.2018

Třebíč se delší dobu zaměřuje na oblast udržitelné dopravy, a proto se v letošním roce již potřetí město zapojí do celostátní kampaně Do práce na kole. Jedná se o soutěž, jejímž cílem je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne. Stačí jen vytvořit týmy o 2-5 lidech a během května pak co nejčastěji jezdit do práce „na vlastní pohon“. Do soutěže se mohou také zapojit běžci a chodci. Město Třebíč chce touto aktivitou podpořit myšlenku zdravého způsobu dopravy. Věříme, že pro vás nebude kopcovitý terén, kterým město a jeho okolí disponuje překážkou. Vyhrát můžete skvělé ceny a navíc dostanete tričko, které vám umožní čerpat výhody u partnerů kampaně.

V Třebíči celou kampaň zahájíme 26. 4. společnou jarní cyklojízdou, na kterou vás srdečně zveme. Startovat budeme v 17:15 z Karlova náměstí.

Do soutěže se můžete registrovat do 30. 4. 2018 na www.dopracenakole.cz.

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit