Hlavní strana oAktuality oAktuality oDo konce května mohou lidé podávat návrhy v participativním rozpočtu

Do konce května mohou lidé podávat návrhy v participativním rozpočtu

15.3.2022

Od 1. března je spuštěn další ročník participativního rozpočtu. V období 1. března do 31. května 2022 mají lidé možnost podávat návrhy na projekty, které podle nich mohou přispět ke zkvalitnění veřejného prostoru v Třebíči.

Z rozpočtu města je v letošním roce vyčleněno celkem 3,5 milionu korun. Maximální částka na realizaci jednoho projektu je stanovena na 500.000 korun včetně DPH, přičemž minimální náklady projektu nesmí být menší než 100.000 korun včetně DPH. Maximální částka zahrnuje náklady na vlastní realizaci a také nezbytné náklady na související projektovou, příp. jinou dokumentaci. Předkladatel musí současně s návrhem předložit seznam alespoň 25 podporovatelů projektu s adresou trvalého pobytu v Třebíči.

Sběr návrhů projektů probíhá prostřednictvím portálu občana na adrese portal.trebic.cz. O návrzích, které budou splňovat všechny náležitosti, budou moci lidé hlasovat od 1. září do 30. září 2022 elektronicky na webu města. Vítězné projekty budou realizovány v roce 2023.

Zdroj: informace z webu města Třebíč, zde.

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit