Hlavní strana oAktuality oAktuality oDejte si v dubnu 10.000 kroků

Dejte si v dubnu 10.000 kroků

15.3.2022

Celorepubliková výzva 10.000 kroků si klade za cíl motivovat lidi k častějšímu a hlavně pravidelnému přirozenému pohybu (chůze, běh, Nordic Walking), který povede ke zlepšení fyzické kondice a hlavně k posílení obranyschopnosti organismu. Výzva bude probíhat po celý duben 2022.

10.000 kroků odpovídá přibližně 7,5 kilometrům. Výzva počítá i s účastí starších, nebo osob s nadváhou, pro které jsou připravena speciální bodová zvýhodnění. Tím jim dává stejnou šanci na úspěch, jako lidem mladým a fyzicky aktivním.

Důležitější než objem je spíše pravidelnost, svižné tempo a příjemné prostředí. Aktivitu je možné monitorovat na libovolném zařízení a pak záznam do výzvy nahrát. Svou účastí plníte nejen svou osobní výzvu, ale také motivujete ostatní.

Více informací a registrace na www.desettisickroku.cz od 1. 3. 2022.

Potřebujete dát tip na procházku či trasu běhu v rámci města, abyste mohli výzvu začít plnit? Město nechalo zpracovat aplikaci www.mapujme.cz/trebic, kde jsou připravené zajímavé a předem změřené okruhy v okolí.

 

Zdroj: informace z webu města Třebíč, zde.

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit