Hlavní strana oAktuality oAktuality oDárky z Třebíče mohou lidé koupit na novém e-shopu

Dárky z Třebíče mohou lidé koupit na novém e-shopu

13.2.2023

Chcete potěšit přátele hezkým dárkem z vašeho města? Nebo se chystáte na služební cestu a potřebujete obdarovat obchodního partnera?
Můžete využít nový e -shop Dárky z Třebíče, který je na webu Třebíč žije.

V e -shopu si vyberete z dárků pro ženy třeba hrníček s dřevěným víčkem s motivem rozety z baziliky sv. Prokopa, náušnice, látkové kapesníky nebo náramek s rozetou a věnováním. Pro muže manžetové knoflíčky a odznak města v dárkové krabičce, bloky s fotkami třebíčských památek na přebalu, propisky, flash disky, podložky pod SPZ nebo multifunkční nástroj pro kutily. Také pro děti je připraveno spousta zajímavých dárků, omalovánky, pexeso s třebíčskými památkami, vtipné ponožky a další. V sekci módní doplňky a oblečení najdete například tričko s nápisem Sejdeme se u Cyrila, hedvábný šátek s rozetou nebo kravatu, ve sportovním oblečení cyklistický dres nebo sportovní triko. Jedinečným dárkem může být také bronzová replika středověké hrací kostky, včetně neotřelého stojánku. Kostka je jedním z archeologických nálezů, které se našly při rekonstrukci Karlova náměstí.
Objednání je velmi jednoduché, zaplatit pak můžete přes účet nebo přímo na pokladně v budově radnice na Karlově náměstí 104/55, kde si dárky rovnou vyzvednete.

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit