Hlavní strana oAktuality oAktuality oCestovní ruch na (kulatém) stole

Cestovní ruch na (kulatém) stole

V pondělí 8. dubna se uskutečnilo další setkání podnikatelů v cestovním ruchu za účasti starosty Pavla Pacala a týmu, který řeší tuto oblast.

Na setkání byl představen Kalendář akcí na rok 2024, který je k dispozici nejen v online podobě, ale nově také v tištěné podobě formou plakátků, které mohou provozovatelé kaváren využít ve svých provozech pro své hosty jako formu pozvánky na další akce v Třebíči. Město Třebíč a Městské kulturní středisko aktivně pracují na marketingové kampani Ochutnejte Třebíč, která běží od roku 2022 a také na programech, které lákají turisty. Probíhají přípravy na další spolupráci s organizátory kulturních akcí a dalšími partnery. Novinkou pro letošní rok je připravovaná expozice o historii ZON Třebíč a znovuotevření ekotechnického centra Alternátor v Borovině. Turisté si nově mohou projít stezku nazvanou Třebíčská VVV, která propojuje tři vyhlídková místa – vodojem Kostelíček, větrný mlýn a městkou věž.

Destinace Třebíčsko představila nové a pokračující projekty jako například Sladké putování po kavárnách, Dvanáct pokladů Třebíčska a další tematické trasy.

V diskuzi pak podnikatelé navrhli například pravidelné pořádání farmářských trhů, možnosti pořádání řeckého týdne a street food festivalu na náměstí.

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište

Máte dotaz týkající se podnikání, života či cestovního ruchu v Třebíči? Jsme připraveni vám pomoci. Neváhejte a napište nám nebo zavolejte.

MĚSTO TŘEBÍČ
Karlovo náměstí 104/55
674 01 Třebíč
Česká republika
+420 568 896 257
info@trebiczije.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Kdo jste?: *
Odkud jste?: *
Zde napište Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit