Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Kampaň Do práce na kole

Kampaň Do práce na kole

I v letošním roce se město Třebíč zapojí do kampaně Do práce na kole. V celorepublikovém měřítku se jedná o jubilejní 10. ročník soutěže. Třebíč se účastní již po páté. Sledujte naše stránky, aby vám neuniklo spuštění registrace. Jako tradičně soutěžním měsícem bude květen. 

 

Do práce na kole 2020

Odkaz na oficiální webové stránky kampaně»»

Odkaz na stránku města Třebíče»»


Třebíč se už delší dobu zaměřuje na oblast udržitelné dopravy a také proto Městský úřad zakoupil pro své zaměstnance elektrokola, která mohou využívat při služebních jednáních. Pro cyklisty město nabízí celou řadu cyklostezek a cyklotras a také zázemí v podobě TouristPointu, který má certifikát Cyklisté vítání. Ve městě jsou také na cyklostezce Jihlava-Třebíč-Raabs umístěny dva sčítače cyklistů a pěších, které Třebíči poskytl Kraj Vysočina. Pro bezpečný pohyb cyklistů a pěších se ve městě plánuje realizace podchodu pod ulicí Sucheniova a pořízení bike boxů u vlakového nádraží.

- Do práce na kole 2019

Město Třebíč se v roce 2019 již počtvrté zapojilo do kampaně Do práce na kole. Soutěž probíhala v květnu 2019. Závěrečné vyhlášení se konalo 10. června 2019. Zhodnocení kampaně nalaznete v tomto článku»»

- Do práce na kole 2018

Celkem se přihlásilo 114 účastníků, kteří dohromady najezdili nebo nachodili 26 415 km. Požadovanou podmínku pravidelnosti minimálně 66% všech cest do práce na kole nebo pěšky nakonec splnilo 56 jednotlivců a 13 týmů z celkově 29 přihlášených.

Zhodnocení ročníku 2018»»

Do práce na kole 2017

V roce 2017 se do soutěže v Třebíči zapojilo celkem 88 účastníků z 26 týmů. Do finálového losování pak postoupilo 45 soutěžících z 11 týmů. 


Kontaktní osoba: Ing. Lucie Floriánová, e-mail: lucie.florianova@trebic.cz.