Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Přehled sportovních akcí a aktivit, které se konají během roku v Třebíči.

Třebíčský běžecký pohár
galerie
Sportovní akce v Třebíči

V tomto článku naleznete informace o sportovních klubech a oddílech, které působí v Třebíči. Kromě tradičních sportů jako je hokej nebo fotbal, které mají v našem městě bohatou a úspěšnou historii, tu máme mladé, moderní sporty a neméně úspěšné týmy - například tým třebíčských basebalistů Nuclears. 

Sportovní kluby a oddíly

Již více jak rok jsou v Třebíči pro statistické účely na dvou místech instalovány sčítače pěších a cyklistů. Zařízení poskytl městu Kraj Vysočina, který na ně čerpal dotaci. Jeden ze sčítačů je umístěný za zahrádkářskou kolonií, u silnice na Slavice, na stezce směrem na Pekelný kopec. Druhý je na cyklostezce za Polankou podél řeky Jihlavy, směrem k Poušovu. 

galerie
Třebíč počítá cyklisty i pěší

Město Třebíč se v roce 2019 již počtvrté zapojilo do kampaně Do práce na kole. Soutěž probíhala v květnu 2019. Závěrečné vyhlášení se konalo 10. června 2019. Zhodnocení letošní kampaně nalaznete v tomto článku»»

 

 

galerie
Kampaň Do práce na kole