Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Přehled sportovních akcí a aktivit, které se konají během roku v Třebíči.

Sportovní akce v Třebíči

V tomto článku naleznete informace o sportovních klubech a oddílech, které působí v Třebíči. Kromě tradičních sportů jako je hokej nebo fotbal, které mají v našem městě bohatou a úspěšnou historii, tu máme mladé, moderní sporty a neméně úspěšné týmy - například tým třebíčských basebalistů Nuclears. 

Sportovní kluby a oddíly

I v letošním roce se město Třebíč zapojí do kampaně Do práce na kole. V celorepublikovém měřítku se jedná o jubilejní 10. ročník soutěže. Třebíč se účastní již po páté. Sledujte naše stránky, aby vám neuniklo spuštění registrace. Jako tradičně soutěžním měsícem bude květen. 

 

galerie
Kampaň Do práce na kole

Již více jak rok jsou v Třebíči pro statistické účely na dvou místech instalovány sčítače pěších a cyklistů. Zařízení poskytl městu Kraj Vysočina, který na ně čerpal dotaci. Jeden ze sčítačů je umístěný za zahrádkářskou kolonií, u silnice na Slavice, na stezce směrem na Pekelný kopec. Druhý je na cyklostezce za Polankou podél řeky Jihlavy, směrem k Poušovu. 

galerie
Třebíč počítá cyklisty i pěší