Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Projekt Třebíč žije!

Projekt Třebíč žije!

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům z tuzemska i ze zahraničí. Stránky www.trebiczije.cz jsou informačním rozcestníkem pro všechny skupiny. Máme tým lidí, který je připraven být vám nápomocen, ať už se k nám chystáte na výlet, nebo v našem městě plánujete žít či podnikat.

Třebíč je město ležící v srdci Evropy. O tom, že je toto místo nejen skvělým místem pro život, ale i velmi zajímavou příležitostí pro investory, vás chceme přesvědčit konkrétními informacemi ne prázdnými frázemi. Proto jsme pro vás připravili tyto webové stránky. A nejen to! Jsme připraveni novým investorům z tuzemska i zahraničí podat pomocnou ruku a pomoci jim nastartovat jejich úspěšné projekty v našem městě. 

Je mnoho důvodů, proč se do Třebíče vypravit ve volném čase, a možná zjistíte, že naše město není jen atraktivním turistickým cílem, ale i místem, kde byste se chtěli usadit. Třebíč vítá nové partnery v oblasti kultury, vědy i podnikání!

Za projektem stojí incomingový tým města Třebíč, který vede starosta Pavel Pacal. Podněty ke zlepšení, spolupráci a nápady jsou vítány. 


Co je incoming v chápání města?

Incoming zastřešuje intenzivní práci města týkající se maximální možné podpory v zastavení odlivu občanů Třebíče a zajištění nárůstu rezidentů, podnikatelů a turistů. Cílem incomingu je podpořit místní podnikatele a také připravit prostředí pro nové investory, rozšířit nabídku pracovních míst, zlepšit koordinaci nabídky a poptávky pracovních míst a také vytvořit podmínky pro to, aby mladí lidé zůstávali v Třebíči a zakládali zde rodiny.