Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Přehled pozemků

Plochy k bydleni

Přehled pozemků 

Virtuální prohlídky

Lokalita Na Kopcích - západ - odkaz na virtuální prohlídku»»

Lokalita Za Poliklinikou - odkaz na virtuální prohlídku»»

Poznámka: Plánky jsou pouze orientační. 


AKTUÁLNĚ! 

Na Kopcích - západ

Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy naleznete v dokumentu pod tímto článkem↓

Momentálně bylo dokončeno zasíťování lokality Na Kopcích - západ. Začátkem školního roku by zastupitelstvo města mělo schvalovat záměr prodeje těchto pozemků. Samotná aukce se uskuteční začátkem roku 2019. Termín aukce bude s dostatečným předstihem zveřejněn na webovém portálu www.trebic.cz, www.trebiczije.cz a v Třebíčském zpravodaji. Bližší informace připravujeme.  

Pozemky v této lokalitě se budou prodávat včetně projektové dokumentace, která určuje vzhled domu. Jedná se o dvoupatrové řadové domy s plochou střechou a s garáží, které typově navazují na stávající zástavbu.

Do projektové dokumentace lze po dohodě osobně nahlédnout. Není možné ji zaslat e-mailem! Bližší informace na e-mailu: info@trebiczije.cz.   

Poznámka: Plánky jsou pouze orientační.

Lokalita Na Kopcích - západ

Lokalita Na Kopcích - západ

Nahoru


Za Poliklinikou, Vídeňský rybník

Dražba pozemků proběhne pravděpodobně v roce 2020

Pozn.: Jedná se o orientační studii. 

 

Za Poliklinikou

Nahoru


Na Kopcích - východ / Brněnská-východ

Zastupitelstvo schválilo prodej pozemků v lokalitě Na Kopcích - východ

Zastupitelstvo města schválilo na svém 3. zasedání, které se konalo 11.05.2017, prodej pozemků vydražitelům v lokalitě Na Kopcích - východ (též "Brněnská - východ"). Usnenení ZM je k dispozici zde»»

Dražba pozemků v této lokalitě proběhla v dubnu 2016. Všech 11 pozemků bylo vydraženo. Archiv je k dispozici zde»»

Nahoru


Ulice Alšova

V této lokalitě byla k dispozici 1 stavební parcela o orientační výměře 910 m2. Aukce proběhla 16. února 2016


Ulice Švabinského

Na ulici Švabinského v lokalitě Horka-Domky byly k dispozici 4 pozemky s jednotlivou výměrou 558 m2, 557 m2, 559 m2 a 559 m2. Aukce proběhla 17.02.2016. Vydražitel jednoho z pozemků odstoupil od rozhodnutí převzít pozemek. Proběhla nová aukce za stejných podmínek. Na svém 2. zasedání dne 17.03.2016 schválilo Zastupitelstvo města Třebíče záměr prodeje ve výběrovém řízení formou aukce s vyvolávací cenou ve výši 940 000 Kč. Aukce za stejných podmínek se konala 01.06.2016. Pozemek byl vydražen a dne 23.06.2016 rozhodlo zastupitelstvo města na svém zasedání o prodeji tohoto pozemku. Nový vydražitel pozemku (opět) nesplnil podmínky. Pozemek šel tedy na základě rozhodnutí Zastupitelstva města Třebíče znovu do aukce.

Na svém 5. zasedání dne 15.09.2016 schválilo Zastupitelstvo města Třebíče záměr prodeje stavebního pozemku p. č. 2677 - ostatní plocha o výměře 559 m2, obec a k. ú. Třebíč, ve výběrovém řízení formou aukce, s vyvolávací cenou ve výši 940.000 Kč. Výběrové řízení proběhlo v pondělí 17.10.2016.

Nahoru


Městský úřad Třebíč

Karlovo nám. 104/55, Vnitřní Město / 674 01 Třebíč 1

Kontakt: e-mail: info@trebiczije.cz

Lokalita Na Kopcích - západ Lokalita Na Kopcích - východ Rozmístění a rozloha parcel v lokalitě Na Kopcích-východ (Brněnská-východ) Lokalita Na Kopcích východ - infrastruktura Lokalita Alšova (2015) Lokalita Švabinského (2015)