Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Lokalita Na Kopcích - východ Lokalita Alšova (2015) Lokalita Švabinského (2015)
galerie
Přehled pozemků

Celkem čtyřicet dva nových pozemků pro samostatně stojící rodinné domy připravilo město Třebíč v místě zvaném Za poliklinikou. Navazuje totiž na areál polikliniky, na severu a západě svého okraje sousedí se zahrádkářskou kolonií. Jižní hranice je omezena polohou koridoru obchvatu, od něhož bude lokalita odcloněna izolační zelení. Přístup do této nové čtvrti je plánován po silnici z východní strany, která vznikla prodloužením stávající ulice Na Hvězdě. V lokalitě budou jednopodlažní a dvoupodlažní rodinné domy. Střechy budou ploché, všechny střešní konstrukce ukončující stavbu na úrovni prvního podlaží budou řešeny formou tzv. zelených střech.

Čtyři místa Za poliklinikou půjdou opět do aukce

V polovině května se v aukci vydražilo 42 pozemků pro výstavbu rodinných domu. Čtyři dražitelé však do daného termínu nezaplatili kupní cenu a proto půjdou tyto pozemky znovu do aukce.

Elektronická aukce pozemků se uskuteční 1. 11. 2021. Opětovně budou nabízeny pozemky č. 31 o výměře 689 m2 (vyvolávací cena 2,14 mil Kč), pozemek č. 37 o výměře 687 m2 (vyvolávací cena 2,13 mil Kč), pozemek č. 40 o výměře 764 m2 (vyvolávací cena 2,37 mil Kč) a pozemek č. 43 o výměře 892 m2 (vyvolávací cena 2,77 mil Kč). Vyvolávací ceny budou na základě nového znaleckého odhadu vyšší. Vyplněnou přihlášku musí zájemce nejpozději do 25. 10. 2021 doručit na Městský úřad. Dále musí do tohoto termínu složit finanční jistotu ve výši 150 tisíc korun na bankovní účet města a registrovat se do aukčního systému E‑ ZAK. 


vizualizace vizualizace vizualizace vizualizace vizualizace
galerie
AKTUÁLNĚ- lokalita Za poliklinikou