Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Lokalita Na Kopcích - východ Lokalita Alšova (2015) Lokalita Švabinského (2015)
galerie
Přehled pozemků

Celkem čtyřicet tři nových pozemků pro samostatně stojící rodinné domy připravuje město Třebíč v místě zvaném Za poliklinikou. Navazuje totiž na areál polikliniky, na severu a západě svého okraje sousedí se zahrádkářskou kolonií. Jižní hranice je omezena polohou koridoru obchvatu, od něhož bude lokalita odcloněna izolační zelení. Přístup do této nové čtvrti je plánován po silnici z východní strany, která vznikla prodloužením stávající ulice Na Hvězdě. V lokalitě budou jednopodlažní a dvoupodlažní rodinné domy. Střechy budou ploché, všechny střešní konstrukce ukončující stavbu na úrovni prvního podlaží budou řešeny formou tzv. zelených střech.

Zastupitelstvo města Třebíč schválilo prodej pozemků v lokalitě Za poliklinikou 28. ledna 2021 a zároveň proběhlo vyhlášení prodeje. 

Aukce pozemků Za poliklinikou 8. a 10. března jsou ZRUŠENY! 

„Vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci, striktním opatřením a očekávané vysoké účasti na aukcích více než 100 občanů jsme se rozhodli plánovanou aukci pozemků zrušit. Složené finanční jistoty budou co nejdříve vráceny zpět na bankovní účty odesílatelů,“ uvedl starosta města Pavel Pacal.

Aukce se budou konat v nejbližším termínu po skončení přísných opatření. O dalších termínech budeme s dostatečným předstihem informovat.


vizualizace vizualizace vizualizace vizualizace vizualizace
galerie
AKTUÁLNĚ- lokalita Za poliklinikou