Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Jak si objednat

Jak si objednat

V rámci této stránky Vás provedeme krok za krokem tím, jak si objednat naše propagační předměty.

Ačkoli to tak může vypadat, v tomto případě se nejedná o internetový obchod. Proto se na nákup propagačních předmětů nevztahují stejné podmínky jako na nákup zboží v internetovém obchodě. Také možnosti platby a vyzvednutí zboží jsou omezené a dodací lhůta je delší, proto předměty objednávejte s dostatečným předstihem. 


Jak si objednat propagační předměty?

Stručný popis procesu

  1. Prohlédněte si propagační předměty ve fotogalerii a ověřte si dostupnost.

  2. Vyplňte objednávkový formulář, klikněte na “ZÁVAZNĚ OBJEDNAT”.

  3. Na Vámi uvedený e-mail obdržíte potvrzení o odeslání objednávky. Pokud tento e-mail neobdržíte, objednávka nebyla odeslána a je nutné ji zadat znovu.
  4. Po přijetí naším pracovníkem Vám bude vytvořena a e-mailem zaslána faktura spolu s pokyny k platbě bankovním převodem.

  5. Po obdržení částky na náš účet, Vám bude zaslán e-mail s informacemi, kde a jak si můžete Vaši objednávku vyzvednout.

Prosím, věnujte čas tomuto upozornění:

Nejedná se o internetový obchod, proto se na nákup propagačních předmětů nevztahují stejné podmínky jako na nákup zboží v internetovém obchodě. Také možnosti platby a vyzvednutí zboží jsou omezené. Dodací lhůta zboží je delší. Prosíme, objednávejte vybrané předměty s dostatečným předstihem. 

Celý systém objednávání je momentálně v testovacím provozu. Předměty jsou v průběhu tohoto provozu k dispozici v omezeném množství. V případě zájmu o větší počet kusů nás, prosím, kontaktujte. Platba je možná pouze na fakturu. Zboží nezasíláme poštou, možný je pouze osobní odběr až po zaplacení zboží.

Technická podpora / dotazy


Více informací 

Propagační předměty

Většinu předmětů je možné zakoupit pouze jako set – jedná se většinou o kombinaci předmět a krabička. Některé „obalové materiály” si můžete zakoupit samostatně – např. papírovou tašku nebo krabici na víno. Sportovní oblečení je možné zakoupit samostatně nebo si k němu přiobjednat krabičku. Krabička je určena pro funkční triko nebo cyklistický dres – nikoli pro cyklistické kalhoty.

Počet objednaných kusů je omezen

Počet objednaných kusů je omezen vzhledem ke skladovým zásobám. Informace o dostupnosti produktů naleznete zde, případně Vás budeme kontaktovat, kdy bude produkt opět dostupný.

Minimální odběr zboží musí být alespoň v hodnotě 100 Kč


Větší množství propagačních předmětů

Pokud máte zájem o zakoupení většího množství propagačních předmětů, prosím, kontaktujte nás na e-mail info@trebiczije.cz a uveďte, o který předmět máte zájem a v jakém množství. 

Objednávka je závazná a zavazuje Vás k odběru objednaného zboží.

Objednání zboží

Pro objednání zboží slouží objednávkový formulář, který je k dispozici zde»»

Po vyplnění formuláře a jeho odeslání Vám přijde automaticky vygenerovaný e-mail potvrzující odeslání Vaší objednávky. Pokud tento e-mail neobdržíte, prosím, vyplňte formulář znovu, zřejmě došlo k chybnému zadání údajů.

Prosíme, pečlivě si zkontrolujte zadané údaje. Na chybně zadané e-mailové adresy nejsme schopni odpovědět.

V případě potíží nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@trebiczije.cz.

Průběh vyřízení Vaší objednávky

O průběhu vyřizování Vaší objednávky Vás budeme informovat na Vámi zadaný e-mail.

  1. Potvrzení odeslání objednávky - automaticky generovaný e-mail.

  2. Potvrzení přijetí objednávky a odeslání faktury na Váš e-mail.

  3. Potvrzení přijetí Vaší platby a informace o způsobu vyzvednutí Vaší objednávky.

Cena a platba za zboží

Ceny propagačních předmětů jsou uvedeny včetně DPH. Platba je možná pouze na fakturu. Pokud zboží nebude uhrazeno do 10 pracovních dní, bude Vaše objednávka bez dalšího upozornění zrušena.

V případě chybně zadané platby nebo jiného problému, prosím, kontaktujte technickou podporu: info@trebiczije.cz.

Dodací lhůta a vyzvednutí zboží

Berte, prosím, na vědomí, že toto není internetový obchod. Vyřízení Vaší objednávky je závislé na připsání částky na náš účet.

Prosím, počítejte tedy s tím, že dodací lhůta objednaného zboží může být delší a objednávejte si je s dostatečným předstihem.

Zboží není možné zasílat poštou! Je nutné si je osobně vyzvednout v naší kanceláři v budově radnice na Karlově nám. 104/55 v Třebíči a to v rámci úředních hodin Městského úřadu v Třebíči. Případně je možné domluvit se s pracovníkem, který Vaši objednávku vyřizuje, na individuálním termínu. Podrobnější informace a kontaktní údaje obdržíte na Vámi uvedený e-mail.

Objednávku je nutné si vyzvednout do 10 pracovních dnů od data obdržení potvrzovacího e-mailu. Pokud tak neučiníte, zboží bude vráceno k dalšímu prodeji.

↑nahoru↑


Technická podpora: e-mail: info@trebiczije.cz nebo telefon: 568 896 257

KR01 - KRAVATA + KRABIČKA SA02 - ŠÁTEK + KRABIČKA TE03 - TĚŽÍTKO + KRABIČKA OK04 - MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY + KRABIČKA VK05 - VÍNO – benediktinské + KRABIČKA FK06 - FLASH DISC + KRABIČKA TP07 - TAŠKA PAPÍROVÁ KR08 - KRABIČKA NA VÍNO (SAMOSTATNĚ) PR09 - PRALINKA 1 KS V KRABIČCE PR10 - PRALINKY 3 KS V KRABIČCE PL13 - PUZZLE 1000 DÍLKŮ FTDM (vel. M) / FTDL (vel. L) - FUNKČNÍ TRIKO - DÁMSKÉ FTPL (vel. L) / FTPX (vel. XL) - FUNKČNÍ TRIKO PÁNSKÉ DKDM (vel. M) / DKDL (vel. L) - CYKLODRES + KALTOHY DÁMSKÉ DKPL (vel. L) / DKPX (vel. XL) - CYKLODRES + KALHOTY PÁNSKÉ KD14 - KRABIČKA NA CYKLODRES / TRIČKO (prázdná)