Novinky / Aktuálně

Cyklotour Na kole dětem v čele s Josefem Zimovčákem zavítá na Vysočinu i letos

Projekt Na kole dětem s Josefem Zimovčákem je veřejná cyklotour napříč Českou republikou na podporu onkologicky nemocných dětí. Získané finanční prostředky jdou například na rekondiční pobyty po náročné onkologické léčbě. Letos proběhne již 9. ročník, který slavnostně odstartuje 30. května v Ostravě a cílem jsou 9. června Domažlice. Jede se společně za plného silničního provozu za doprovodu policie ČR. Trasa v délce 1 215 km je rozdělena na prolog a 10 etap a vede 10 kraji České republiky.

Do Kraje Vysočina zavítají účastníci 3. června v rámci 4. etapy. Trasa v délce 126 km vede z Jihomoravského kraje, z Brna, přes Náměšť nad Oslavou, tradiční zastávkou budou Rouchovany, dokud se pokračuje do Třebíče. V odpoledních hodinách pak na Karlově náměstí můžete účastníky pozdravit nebo se k nim přidat a pokračovat směrem do Jihlavy.

„Rád bych pozval všechny, kdo mají chuť podpořit dobrou věc, aby se k akci Na kole dětem s Josefem Zimovčákem, připojili. Přidat se může opravdu každý kdekoliv a kdykoliv - na kousek, na jednu etapu, nebo celou trasu,“ zve na akci Pavel Pacal, radní města Třebíče a současný náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro regionální rozvoj, který letos nad projektem převzal záštitu. „Přijďte zažít jedinečnou atmosféru. Strávíte příjemný den na kole a odměnou navíc vám bude hřejivý pocit, že jste pomohli těm, kdo to potřebují. A možná objevíte i nová krásná místa našeho kraje,“ říká Pavel Pacal jako pravidelný aktivní účastník cyklotour.

Více informací naleznete na www.nakoledetem.cz


03.06.2018 - 4. etapa: Brno - Jihlava → 126km

Brno – Rosice – Náměšť n. Oslavou – Rouchovany – Třebíč – Jihlava

  • Start Brno: 8:00 hod, Moravské náměstí
  • Brno – Rosice  Palackého náměstí   20 km  příjezd cca 9:15 - odjezd 9:45
  • Rosice – Zastávka – Újezd u Rosic - Hluboké – Jinošov –  Náměšť nad Oslavou Masarykovo náměstí 22 km příjezd cca 11:00- odjezd 11:30                  
  • Náměšť nad Oslavou – Březník – Dukovany – Rouchovany    OÚ  25 km  příjezd cca 13:00 - odjezd13:30
  • Rouchovany – Valeč – Třebenice – Třebíč    Karlovo nám. 25 km příjezd cca 14:45 - odjezd 15:15
  • Třebíč – Petrovice – Okříšky – Zašovice – Nová Brtnice – Brtnice – Jihlava   Masarykovo nám.     35 km  příjezd cca 17:15

Kompletní informace ke 4. etapě naleznete zde»»

 

 

galerie

Soubory ke stažení

Na kole dětem 2018 - plakát