Novinky / Aktuálně

10.11.2016, Třebíč

Beseda s občany k prodeji pozemků pro výstavbu rodinných domů

Vzrůstající počet dotazů týkajících se prodeje pozemků pro výstavbu rodinných domů v Třebíči byl pro incomingový tým  vedený místostarostou Pavlem Pacalem podnětem k uspořádání besedy s  občany na toto téma.

Beseda proběhla dne 10.11.2016 v prostorách Městského úřadu v Třebíči.  Pro odpovědi na otázky si přišlo téměř 70 občanů a zájemců o koupi. Na jejich dotazy odpovídal místostarosta Pavel Pacal, vedoucí Odboru správy majetku a investic města Pavel Kraus, radní Marie Černá a vedoucí Odboru rozvoje a územního plánování Dagmar Pacalová.

V úvodu besedy místostarosta Pavel Pacal představil jednotlivé lokality, plánovaný časový harmonogram prodeje a zmínil se o podmínkách aukce. Upozornil také na nově vytvořené virtuální prohlídky všech lokalit s nabízenými pozemky, které jsou dostupné na webových stránkách www.trebiczije.cz.

Poté následovaly dotazy z řad přítomných občanů, které se týkaly podmínek aukce, vyvolávací ceny pozemků, zasíťování pozemků, zajištění parkování, vybudování oddychových zón i do budoucna plánovaného obchvatu Třebíče. 

 

Souhrnný výstup z dotazů připravujeme.