Novinky / Aktuálně

23.09.2019

Aukce pozemků pro řadové rodinné domy se uskuteční už v listopadu

Město Třebíč nabízí k prodeji zbývajících 11 pozemků pro řadové rodinné domy v klidné lokalitě Na Kopcích – západ na severovýchodním okraji města. Jedná se o jižní svah s krásným výhledem na město. Lokalita má dobrou dopravní dostupnost. V blízkosti je základní a mateřská škola, dětské hřiště i čistá příroda. Aukce se uskuteční v pondělí 18. listopadu.

Aukce 18-11-2019

Jak budou nové rodinné domy vypadat?

Budou to nepodsklepené dvoupodlažní stavby s plochou střechou a s přistavěnými garážemi. Hlavní obytný prostor v 1. nadzemním podlaží představuje obývací pokoj, vestavěný kuchyňský a jídelní kout a schodiště vedoucí do druhého patra. Tam se nachází tři pokoje, koupelna, toaleta a šatna. K rodinnému domu bude patřit jedno garážové stání a prostor pro další auto bude na samotném pozemku.

Projekt i stavební povolení jsou připraveny

Projektovou dokumentaci stavby rodinného řadového domu pro stavební povolení obdrží každý nabyvatel nabízených pozemků za úhradu částky 27 225 Kč vč. DPH. Dále získá stavební povolení a územní rozhodnutí včetně všech změn a taktéž sdělení k připojení k distribuční soustavě nízkého napětí. Kolaudaci stavby je nutné provést nejpozději do 30. září 2022.

Informace k aukci

Aukce se bude konat v pondělí 18. listopadu v 15:00 v zasedací místnosti č. 211 ve 2. poschodí Městského úřadu na Karlově nám. 104/55 v Třebíči. K účasti je nutné složit nejpozději do 15. listopadu finanční jistotu ve výši 80 000 Kč na účet města. Aukce se uskuteční za účasti minimálně dvou zájemců. Dražit nemohou ti, kteří v této lokalitě už pozemek získali. V případě, že zájemce vydraží nabízený pozemek, nemůže se také již zúčastnit dražby dalších nabízených pozemků. Tato podmínka se týká i manželů. „V poslední aukci se většina pozemků prodala vesměs za vyvolávací cenu“, dodává starosta města Třebíče Pavel Pacal.   

Kompletní podmínky prodeje, včetně textu kupní smlouvy, jsou zveřejněny na úřední desce města Třebíče. Naleznete je také na webu Třebíč žije! v sekci Rezidenti.

Pozemky jsou veřejně přístupné. Jejich prohlídka je možná kdykoli. Využít můžete také virtuální prohlídku dané lokality na stránkách: www.trebiczije.cz/nabidka-pozemku-pro-individualni-vystavbu/.

Náhled do projektové dokumentace je možný po předchozí dohodě. Bližší informace poskytne pracovnice Městského úřadu Třebíč, odboru správy majetku a investic města, Bc. Pavlína Zerzánková, telefon: 568 896 125. 

Tým incomingu ve spolupráci s odborem správy majetku a investic města