Novinky / Aktuálně

15.04.2021

Aukce pozemků pro rodinné domy v lokalitě Za poliklinikou bude online

Všech 42 stavebních pozemků pro výstavbu rodinných domů Za Poliklinikou se bude dražit formou online aukce, za předpokladu, že tuto formu odsouhlasí zastupitelstvo města na zasedání 22. dubna. Pozemky jsou o velikostech v rozmezí 619 – 892 m2, vyvolávací ceny se pohybují v ceně od 1.130.000 do 1.620.000 korun. Online aukce proběhnou v termínu od 19. do 25. května, ve všední dny v odpoledních hodinách a o víkendu v průběhu celého dne.

„Systém elektronických aukcí je prověřený, prošel zátěžovými testy s připojením maxima účastníků. Po celou dobu aukcí bude zajištěna také technická podpora. Jediné, co si musí pro zdárný průběh aukce zájemci zajistit, je (kromě přihlášky a dalších nutných náležitostí) stabilní internetové připojení po dobu aukce, to znamená, aby nedražili někde, kde je slabý signál wifi, nebo někde na procházce v lese z mobilního telefonu,“ uvedl starosta Pavel Pacal.

Zájemci o aukci se musí přihlásit, přihláška je dostupná na webu města www.trebic.cz, v sekci Informace pro občany/aukce pozemků Za Poliklinikou 2021. Vyplněnou přihlášku musí zájemce nejpozději do 10. května doručit na Městský úřad. Dále musí zájemce do 10. května složit finanční jistotu ve výši 150 tisíc korun na bankovní účet města a registrovat se do aukčního systému E-ZAK. Minimálně 2 dny před začátkem elektronických aukcí zájemci obdrží výzvu k účasti a budou si moci zkusit aukci v DEMO verzi (zkušební). Každý zájemce může vydražit pouze jeden pozemek.

Veškeré podmínky, dokumenty a návod pro účastníky je dostupný na webu města www.trebic.cz, v sekci Informace pro občany/aukce pozemků Za Poliklinikou 2021, nebo na webu www.trebiczije.cz, v sekci Rezidenti/nabídka pozemků pro individuální výstavbu.