Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Konference Incoming města Třebíče

Konference Incoming města Třebíče

Město Třebíč uspořádalo konferenci

Incoming města Třebíče aneb Možnosti rozvoje podnikání a zaměstnanosti

která proběhla ve čtvrtek 22. září 2016 a byla určena pro firmy, podnikatele a živnostníky.

Cílem konference bylo představit incomingové aktivity města Třebíče pro firmy a živnostníky, nastavit vzájemnou spolupráci a směrování rozvoje podnikání a zaměstnanosti a otevřít diskuzi s firmami a živnostníky na téma co město pro ně může udělat a co je potřeba řešit. Konference se zúčastnilo více než 120 zástupců významných zaměstnavatelů a zástupců středních škol z třebíčského regionu.

Na konferenci vystoupil vedoucí incomingového týmu, tehdejší místostarosta, dnes radní města Třebíče, Pavel Pacal, ředitel regionální kanceláře CzechInvest v Kraji Vysočina, Adam Joura, dále zástupci Střední průmyslové školy Třebíč. Aktuální stav výstavby pátého bloku JE Dukovany představil předseda Energetického Třebíčska, Vítězslav Jonáš. Karel Pačiska, starosta Bystřice nad Pernštejnem ukázal příklad dobré praxe - Vybudování průmyslové zóny, prezentace průmyslové zóny směrem k potenciálním investorům, komunikace s investory.  Aleš Kratina, vedoucí Odboru dopravy a komunálních služeb, hovořil o přípravě výstavby obchvatu Třebíče, přínosech pro město a podnikatele a představil aktuální stav i na co se máme připravit. Za Okresní hospodářskou komoru Třebíč vystoupila její ředitelka Petra Mastalířová.  

Pokud máte zájem o zaslání některé z prezenatací řečníků, napište nám na e-mail: info@trebiczije.cz


Tisková zpráva z konference je dostupná zde»»