Jaké informace Vám pomohou

Město Třebíč je otevřené turistům, novým rezidentům a podnikatelům. Tyto stránky jsou informačním rozcestníkem, kde najdete všechny potřebné informace o podnikání, bydlení a trávení volného času v Třebíči. Náš tým je připraven vám pomoci. Jsme tu pro vás.

Kulatý stůl pořádá incomingový tým projektu Třebíč žije!, který vede radní města Třebíče Pavel Pacal. Cílem kulatého stolu je představení demografického vývoje na Třebíčsku, který byl v minulých letech výrazně ovlivněn výstavbou Jaderné elektrárny Dukovany. V současnosti se však region potýká s odlivem obyvatel a statistická data nám ukazují zajímavé informace o jejich pohybu. Zároveň jsou i podmětem k zamyšlení pro instituce a společnosti v regionu, zda jsou na změny v případě výstavby 5. bloku Jaderné elektrárny připraveny reagovat.

galerie
Kulatý stůl na téma Demografický vývoj na Třebíčsku

Město Třebíč uspořádalo konferenci

Incoming města Třebíče aneb Možnosti rozvoje podnikání a zaměstnanosti

která proběhla ve čtvrtek 22. září 2016 a byla určena pro firmy, podnikatele a živnostníky.

Cílem konference bylo představit incomingové aktivity města Třebíče pro firmy a živnostníky, nastavit vzájemnou spolupráci a směrování rozvoje podnikání a zaměstnanosti a otevřít diskuzi s firmami a živnostníky na téma co město pro ně může udělat a co je potřeba řešit. Konference se zúčastnilo více než 120 zástupců významných zaměstnavatelů a zástupců středních škol z třebíčského regionu.

Konference Incoming města Třebíče